TESLİMAT

www.moda-flamingo.com’dan vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2-3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere Yurtiçi kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

 
Değişim

Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargodan 470084088 Metin Kayan Anlaşma kodu ile göndermeniz gerekmektedir Aksi durumdaki Gönderimler Kabul edilmeyecektir.

Değişim süresi ürün size ulaştıktan sonra 3 iş günüdür.
Kullanılmamış, ambalajı zarar görmemiş ve ürünün üzerindeki güvenlik etiketi kesilmemiş olması şartı ile SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN/ÜRÜNLERİN RENK VE BEDEN DEĞİŞİMİ YAPILMAKTADIR. BAŞKA BİR ÜRÜN İLEDE DEĞİŞİM YAPMAK MÜMKÜNDÜR. DEĞİŞİMLERDE KARGO BEDELİ GİDİŞ-DÖNÜŞ TOPLAM 20 TL’DİR ve ALICI TARAFINDAN ÖDENİR. DEĞİŞİM TALEPLERİNİZİ 0(542) 209 87 46 WHATSAPP HATTINDAN İLETEBİLİRSİNİZ.
 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.
Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü Moda Flamingo adresimize gönderdiğinizde ürün değişim  işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.
 
- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde
kartınıza iade edilir.
- Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.
- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.
 
- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 Değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargodan 470084088 Metin Kayan Anlaşma kodu ile göndermeniz gerekmektedir Aksi durumdaki Gönderimler Kabul edilmeyecektir.